• Неодамнешно
Игра Додатоци Налепница за 2DS Заштитник Покрие Decal Винил Кожата за Nintendo 2DS Кожи Налепници За Nintendo Додаток
zoom_in

Игра Додатоци Налепница за 2DS Заштитник Покрие Decal Винил Кожата за Nintendo 2DS Кожи Налепници За Nintendo

DEN 235.20

Количина на стоки
check Тековен


1.Висок квалитет, отстранлив лепило поддржан,
2.Стилски & fashional дизајн, најдобар пластични материјали, животната средина-пријателски и пријатно чувство.
3.Лесен за употреба, да го персонализирате вашиот конзола, да се спречи вашата конзола од нула & прашина & нечистотија & штети
4.Може да биде лесно и целосно да го отстранат .(без да остават леплива остатоци)
5.красат и разубават вашата конзола, најдобрите подароци за пријател

Бренд Име:
ЦРНИ РОГОВИ
Nintendo Модел:
Nintendo 3DS
Број На Модел На:
YS-2DS-0193
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Најдобри понуди..