• Намалена цена
  • Неодамнешно
СРН Ново!! свадба патот води цвеќиња светилник табела централен цвет топка со пеперутка и цвеќиња decoratios Бесплатен превозот
zoom_in

СРН Ново!! свадба патот води цвеќиња светилник табела централен цвет топка со пеперутка и цвеќиња decoratios

DEN 7524.00 7920.00

Количина на стоки
check Тековен

Име : свадба патот води цвеќиња светилник табела централен цвет топка со пеперутка Големина : Цвет топка надвор кол. 28cm-30cm ; лак цвет големина : 50cm*20cm*10см
Посебна забелешка : патот води цвеќе ќе има некои мали стискаш на изразат начин, по примена на стоката треба да се справи со тоа,да ги направи повеќе убави. Ако тоа се појавува на изразат начин и ќе cann не го прифати ве молиме не го погодил.

Материјал:
Свила
Бренд Име:
СРН
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
SPR2017-004
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Вид:
Кат Монтирани
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Хибридни

Најдобри понуди..