• Неодамнешно
50 Компјутери/многу Лале Вештачки Цвеќиња трговија на Големо Реалниот Допир СТП Вештачки Букет Цвеќе За Дома Подарок Свадба Декоративни Цвет
zoom_in

50 Компјутери/многу Лале Вештачки Цвеќиња трговија на Големо Реалниот Допир СТП Вештачки Букет Цвеќе За Дома

DEN 1680.00

Количина на стоки
check Тековен


Предмет Тип : Вештачки Цвеќиња
Цвет Тип : Лале
Материјал : Најдобар Квалитет На Латекс
Боја : Бела,Розова,Жолта,Портокалова,Виолетова,Црвена,Сина
Цвет Главата Големина : приближно 5 см X 3cm
Должина : околу 35cm
Примена : свадба,забава,дома декор
Пакетот Вклучува : 6 x Лале Цвеќиња
Функција :
Вештачки лале цвеќиња, добро направени и vibrantly обоени, изгледа реално се допаѓа.
На лале се направени од високо квалитетна свила и лесно да се чисти. Идеален за ставање во вазна, пополнување на центар парчиња или дома свадба декорација
Тоа е одлично за свадба букет, партија , канцеларија украс ,декор, олтарот, во црквата ,corsages, стол лакови, прием centerpieces

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Лале
Повод:
Божиќ
Број На Модел На:
8625321
Стил:
Цвет

Најдобри понуди..