• Намалена цена
  • Неодамнешно
Матурска Свадба Цвеќиња Свадба Најдобриот Човек Орхидеи Boutonniere Гранки се Меша натпревар Corsage Pin Младоженецот Groomsman Партија Рози
zoom_in

Матурска Свадба Цвеќиња Свадба Најдобриот Човек Орхидеи Boutonniere Гранки се Меша натпревар Corsage Pin Младоженецот

DEN 221.00 287.52

Количина на стоки
check Тековен


Рачно Изработени Свадба Corsage за Младоженецот groomsman цвет и Бери Свадба Човек Boutonniere
Опис : *Состојба : 100% Сосема нов *Големина : Приближното 10x10cm *Материјал : свила зголеми цвет *Pacage : opp торба *Боја : како на сликата * Сопствени направени боја прифати,само кажете ни боја ви се допаѓа ,ние ќе направиме се за вас. Можете исто така да го прават тоа што зглоб цвет. *Оваа продажба е многу топло, не пропуштајте ја!

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Најдобри понуди..