• Намалена цена
  • Неодамнешно
Corsage Декорација Деверуша Свадба Младоженецот Groomsman Boutonnieres Clematis Pin Brooch Вештачки Микс Натпревар Бои
zoom_in

Corsage Декорација Деверуша Свадба Младоженецот Groomsman Boutonnieres Clematis Pin Brooch Вештачки Микс Натпревар

DEN 218.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


100% Сосема Нов и Висок Квалитет Тип : Како вашиот избор Количина : 1 компјутер Материјал : Високо квалитетен сурова свила цвет симулација лента Големина : 10x10 CM Информации : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Најдобри понуди..