• Неодамнешно
добредојде борови Вештачко Цвеќе Дрво Вештачки Растенијата Бонсаи зелени растенија за Декоративни внатрешни работи канцеларија
zoom_in

добредојде борови Вештачко Цвеќе Дрво Вештачки Растенијата Бонсаи зелени растенија за Декоративни внатрешни

DEN 585.60

Количина на стоки
check Тековен


добредојде борови Вештачко Цвеќе Дрво Вештачки Растенијата Бонсаи зелени растенија за Декоративни внатрешни работи канцеларија

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Број На Модел На:
pl61222
Стил:
Цвет + Вазна
Бренд Име:
MEIHON
Повод:
Свадба
Тип:
Борови дрвја добредојде
Видови на:
potted растенија
Боја:
зелена црвена
Материјал:
пластични растенија
Тежина:
прибл.145g
Повод:
свадба декорација
modle број:
Симулација на бонсаи растенија
Изработка:
Полу-механички и полу-прирачник
Пакет:
1 компјутер бонсаи
Растенијата тип:
Борови

Најдобри понуди..