• Намалена цена
  • Неодамнешно
Свадба Декорација Вистински 2017 New21cm Гранка Пластични Мебел Дома Песок Табела Модел Оркестарот Вештачко Дрво Мов Трева Растенијата Слободни
zoom_in

Свадба Декорација Вистински 2017 New21cm Гранка Пластични Мебел Дома Песок Табела Модел Оркестарот Вештачко

DEN 180.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


започнете
крајот
Pls купи нешто што ви се допаѓа од нашата продавница. затоа ги имаме овие предности : 1) : Било кои прашања ќе се одговори во рок од 12 часа 24 часа 2) : Ако не сте задоволни со објектот откако ќе добиете пакетот. ве молиме freeto контактирајте со нас, ние би сакале да плаќаат поштарина да се вратат. или целосна наплата ќе бидат направени за вас! 3) : ние секогаш мислам на клиентите е Бог! 4) : Сите пакетот ќе бидат испратени од страна на стандард shippingwith проверка на број. 4) Ако сакате да трговија на големо, ве молиме контактирајте ме. добар попуст ќе бидат направени за вас!
2017 Нови 21cm Гранка Пластични Свадба Дома Црква Мебел песок табела модел Оркестарот вештачко дрво Вештачки Мов Трева Засади Дрво Слободни Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјал : Пластични Боја : зелена Големина : 21cm*11cm(Приближно) Количина : 1 buc Применливи прилики : на Божиќ, Честитка ,фестивал ,дома декорација ,свадба Симулација на цвеќиња : Западно Европскиот стил на стил Забелешка : Производи погодни за големи песокот, со верност и повисок процент на сцена. Тоа може да се користи како украс, модел колекции и така натаму. Ова дрво е еден од заедничките песокот играчка додатоци, стеблата и листовите може да се размонтираат, отстранлив ефект : бидете децата око-рака координација, и исто така да се направи на сајтот позадина Отстранлив, пејзаж дрво. Модел за симулација на растенија. Бидејќи транспортниот процес може да предизвика деформација на производот, листовите се намалат, само со чаша жешка вода, а потоа се стави производот или пополнете топла вода истури во листовите, што може да се види оригиналниот изглед на производот.
======Производи======
М руда предмети ве молиме кликнете тука :

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Исушени Гранки
Повод:
Денот На Планетата Земја
Бренд Име:
Seaflowers
Стил:
Цвет + Вазна
Број На Модел На:
CS072
Вештачки пластични дрвја:
Лист-sapeed
Зелен Лист:
Празнична decorat
товарни:
Бесплатен превозот
боја:
Зелена
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,вештачки растенија
Повод:
БИЛО
Име на производ:
Засади Дрво
Големина:
21cm*11cm
Материјал:
Пластични + Жица
Користат За:
Вештачки Цветни Аранжмани

Најдобри понуди..