• Неодамнешно
1 Парче Црвениот Bean Топката Со Железо Жица, Како Прачка Рачно Изработени Природни Растителни Комбинација Цвет Аранжман Материјал Снимање Реквизити
zoom_in

1 Парче Црвениот Bean Топката Со Железо Жица, Како Прачка Рачно Изработени Природни Растителни Комбинација

DEN 335.52

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
Име : Црвениот Bean Топка
Материјал : Природни Суви Растенија
Измислица Процес : Рачно Изработени
Цвет : За 3-5 CM
Цвет Род : За 65 CM
Боја : Црвена
Она што може да се добијат : 1 Парче Црвениот Bean Топка

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Овошје Цвет Торба
Повод:
Денот на вљубените
Стил:
Цвет

Најдобри понуди..