• Неодамнешно
100pcs/ многу Стакло Stamen Бери Вештачко Цвеќе Pistil За Свадба Торта Кутија Бележник Партија Кутија Декорација Жица Матични/Брак
zoom_in

100pcs/ многу Стакло Stamen Бери Вештачко Цвеќе Pistil За Свадба Торта Кутија Бележник Партија Кутија Декорација

DEN 350.40

Количина на стоки
check Тековен

Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.)
*Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер итн. Професионален Развој Тимот
4.
* Ние обично брод преку Кина Пост Воздух Mail (ова се сите бесплатен превозот), EMS вашиот производ, ако имате посебни барања други курир кој бара од вас да ги сноси сите поштенски, што е потребно за 15-39 дена за да стигнат до вашата локација. * Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Брза Испорака
6. 6 години искуство во трговијата и производството
3.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.
Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн.
Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.Услови : 100% Нов Материјал : пена, Големина : КАКО слика Пакетот вклучува : 100pcs Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација Цел international express транспорт режим
1) $5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот
(НИ испрати epaker)
2) $100
Нашите предности :
1.(Aliexpress платформа обично треба да се земе околу 48 часа за ревизија на вашата исплата)
* 72 Часа по правило е само применува за мали наредби и се меша нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не е маска под ова правило.
* FREE : Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за оваа точка
Step1) Контакт преку 's трговија порака или e-mail
Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот
Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Број На Модел На:
Бисер Вештачки Цвеќиња Stamen
Цвет Стил:
Stamen
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
Nanairo
Повод:
Свадба
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
боја:
розова, сина, црвена, жолта, зелена.............
Место на Потекло:
Кина
1 букет :
10pcs
Име на производ:
Стаклени монистра со лисја
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Свила Цвет

Најдобри понуди..