• Намалена цена
  • Неодамнешно
ТРКАЛО ДО Нови 6.2 Инчен Водоотпорен Екран на Допир за Велосипед Торба Пред Рамка Врвот Мобилен Телефон TPU Велосипедизам Торба MTB Патот Планински Велосипед Случај
zoom_in

ТРКАЛО ДО Нови 6.2 Инчен Водоотпорен Екран на Допир за Велосипед Торба Пред Рамка Врвот Мобилен Телефон TPU

DEN 912.00 1302.24

Количина на стоки
check Тековен

Headphone дупка. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Мобилен телефон џеб за телефонот големина подолу 6.
Карактеристики :
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Лесно фиксна со велосипед рамка, Погоден за сите видови на велосипеди
Бренд тркало до Името Велосипед пред рамка торба Материјал СТП ткаенина Ткаенина Внатре платно подебели Сина Боја/Црвен/Сива/Зелена Применливи За 6,2 инчи) или помалку Карактеристики Голем капацитет, сонцето стакло, водоотпорен патент
1. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Време На Испорака :
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

сертификација:
CE
Број На Модел На:
009A
Функција:
Со Капак
Бренд Име:
тркало до
Материјал:
Polyster
Боја:
Сребро&црвено&blue&зелена

Најдобри понуди..