• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња/многу Полн Карбонски Влакна Велосипед Шише за Вода Носителот MTB/Патот Велосипед Шише за Вода Кафез Велосипедизам Пиење Чаша Рек Јава
zoom_in

2 парчиња/многу Полн Карбонски Влакна Велосипед Шише за Вода Носителот MTB/Патот Велосипед Шише за Вода Кафез

DEN 901.00 1001.28

Количина на стоки
check Тековен

Име на производ : Карбонски влакна шише за вода кафез/рек Боја : 7 бои Тежина : 19g(Pls дозволете 1-3g грешка поради различни мерка) Точка Вклучува : 2 парчиња Шише Кафез Функција : јаглерод влакна материјал,ultra light,силна и убава Овој кафез е анти-пропадна,шок-апсорбира и модата.Тоа е кралот на шише кафез и тоа ќе биде апсолутен убав избор за двете Патот и MTB,Планински,Фиксна Опрема Велосипед и така натаму.

Бренд Име:
superlogic
Број На Модел На:
јаглерод шише кафез
Тежина (g):
19g

Најдобри понуди..