• Неодамнешно
Најновите QILEFU најсветлите Патот велосипед целосна јаглерод влакна пијат шише за вода кафези Планински велосипед јаглерод шише носители Бесплатен превозот
zoom_in

Најновите QILEFU најсветлите Патот велосипед целосна јаглерод влакна пијат шише за вода кафези Планински велосипед

DEN 447.84

Количина на стоки
check Тековен


3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!
. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.
ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Модел : QILEFU-XXX Материјал : Целосна јаглерод влакна
Се користи за 74mm шише
Главната Боја : како што се слики Крај : сјај ; мет ( ве Молиме изберете вашиот омилен заврши) Ние ight : околу 18 g Велосипед Тип : Планина / Патот велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14766 ; EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот 's царинење време или виша Сила.

боја:
сјаен финиш, мат финиш
Тежина (g):
Помалку од 75g
Бренд Име:
QILEFU
Број На Модел На:
QILEFU-XXX
Тежина (g):
5U (75-79g)
Карактеристики:
се користи за 74mm шише
Шише кафез тежина:
околу 18g
Заврши:
сјај ; мет
државната:
100% нови

Најдобри понуди..