• Намалена цена
  • Неодамнешно
Планински Велосипед Пумпа SAHOO HP mini преносни inflator ultra light најлон inflator патот велосипедска пумпа
zoom_in

Планински Велосипед Пумпа SAHOO HP mini преносни inflator ultra light најлон inflator патот велосипедска пумпа

DEN 228.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


тежина : околу 90g
Максимален притисок вредност 90psi/6ba

Големина:
23cm
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
SAHOO
Модел:
311047

Најдобри понуди..