• Намалена цена
  • Неодамнешно
Kenda Велосипед гуми BMX Виткање велосипеди 14/16/20X1.2 BYA412 BT410 велосипед пневматик целата продажба се користи за возење велосипед возење Велосипед Делови
zoom_in

Kenda Велосипед гуми BMX Виткање велосипеди 14/16/20X1.2 BYA412 BT410 велосипед пневматик целата продажба се

DEN 794.00 992.64

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нашата цел е задоволството на клиентите! Враќање/Поврат 1. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Kenda Велосипед гуми BMX Виткање велосипеди 14/16/20 X1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.2" BYA412 BT410 велосипед пневматик целата продажба се користи за возење велосипед возење Велосипед Делови
Опис на производот :
Спецификација : 14/16/20 X1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.2"
Тежина : 248g (14")/305 g(16")
Гуми притисок опсег : 50-85 PSI
Погоден : BMX Виткање велосипеди BYA412 BT410
пакет : 1 PCS гума
Превозот Услови 1. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Употреба:
Децата' Велосипеди,BMX
Бренд Име:
Kenda
is_customized:
Yes
Тип:
гума
Ширина:
1.375
Број На Модел На:
KENDA K177
Големина:
14/16/20

Најдобри понуди..