• Намалена цена
  • Неодамнешно
Kenda 26*1.75 велосипед гуми MTB квалитет на стоки велосипед гуми планина гуми велосипед делови K1112
zoom_in

Kenda 26*1.75 велосипед гуми MTB квалитет на стоки велосипед гуми планина гуми велосипед делови K1112

DEN 1179.00 1386.72

Количина на стоки
check Тековен

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите! Враќање/Поврат 1.75"
Тежина : 620g
Гуми притисок опсег : 35-80 PSI
TPI : 30 TPI
Погоден : планински велосипед пневматици
Пакет : 1 BUC пневматици
Превозот Услови 1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.75 велосипед гуми MTB квалитет на стоки велосипед гуми планина гуми велосипед делови K1112
Опис на производот :
Спецификација : 26 X1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Големина:
26 * 1.75
Бренд Име:
Kenda
is_customized:
Yes
Тип:
гума
Употреба:
Планински Велосипеди
Број На Модел На:
KENDA K1112
Ширина:
1.75

Најдобри понуди..