• Намалена цена
  • Неодамнешно
Kenda 20*1.50 Велосипед гуми 20 виткање велосипед пневматици 406 возење велосипед возење Велосипед Делови
zoom_in

Kenda 20*1.50 Велосипед гуми 20 виткање велосипед пневматици 406 возење велосипед возење Велосипед Делови

DEN 768.00 960.00

Количина на стоки
check Тековен


Kenda 20*1.50 Велосипед гуми 20" виткање велосипед пневматици 406 возење велосипед возење Велосипед Делови
Опис на производот :
Спецификација : 20 X1.5"
Тежина : 400 g
Гуми притисок опсег : 75-100 PSI
TPI : 30 TPI
Погоден : виткање велосипед
Пакет : 1 BUC пневматик

боја:
Црна
Употреба:
Децата' Велосипеди,BMX
Бренд Име:
Kenda
is_customized:
Yes
Тип:
гума
Големина:
20 * 1.5
Ширина:
1.5
Број На Модел На:
KENDA K1029

Најдобри понуди..