• Неодамнешно
1set Велосипед Derailleurs Freewheel Центар страствен комплет Демонтажа поправка Алатка За shimano Magura СТРАСТВЕН Сено MTB Велосипед Лизга Смена
zoom_in

1set Велосипед Derailleurs Freewheel Центар страствен комплет Демонтажа поправка Алатка За shimano Magura СТРАСТВЕН

DEN 1176.00

Количина на стоки
check Тековен

1set Велосипед Flywheel Центар Демонтажа Алатка за полнење За Планински Патот Велосипед Лизга Отстранети Поправка Центар Алатка СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Велосипед Центри отстранување алатка Лизга Околу Големина : Должина 150mm Тип : Велосипед Центар Алатка Велосипед Центар Демонтажа Алатка Демонтажа Spanner, Велосипед Центар Отстранување Алатка ки ПАКЕТ 1set x Freewheel Центар Велосипед Центар Смена Алатка за полнење
**

Компоненти:
Derailleurs
Вкупниот Капацитет:
Freewheel Центар страствен комплет
Тип:
Задните Derailleur
Број На Модел На:
Z10000639PY1
Брзини:
3 брзина
Бренд Име:
Ризик
Материјал:
Freewheel Кентаки комплет
Freewheel Центар страствен комплет:
велосипедизам центар отстранување алатка
велосипед страствен центар отстранување алатка:
центар отстранување алатка
циклус центар отстранување алатка:
циклус центар отстранување алатка за полнење
велосипедот freewheel:
велосипед комплет Freewheel
велосипед Freewheel Центар:
велосипед Freewheel Центар за полнење

Најдобри понуди..