• Намалена цена
  • Неодамнешно
ERGONOVA Целосна Карбонски Влакна Патот Велосипед Handlebar Јаглерод Патот Handlebar 3K мат Јаглерод Компактен Handlebar
zoom_in

ERGONOVA Целосна Карбонски Влакна Патот Велосипед Handlebar Јаглерод Патот Handlebar 3K мат Јаглерод Компактен

DEN 1473.00 1673.28

Количина на стоки
check Тековен


целосна карбонски влакна патот handlebar
големина 31.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Плаќање : 1.Политика на враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. За безбедно проблем, ве молиме да го потврдите за да ги Зачувам откако сте го добиле. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија .Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или Зачувам.8*440mm центар до центар
3k мат финиш
внатрешно рутирање
тежина 220g
За Деловни Корисници : 1. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Задоволството На Клиентите : 1.Превозот : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање.Повратни информации : pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. ви благодариме !. Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. нашата компанија има 4 години интернет продаде искуство. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака 5.

боја:
400mm, 420mm, 440mm
Бренд Име:
superlogic
Ширина:
401 - 500mm
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар
Употреба:
Патот Велосипеди
Материјал:
Јаглерод Влакна
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
ERGONOVA
is_customized:
Yes
боја:
Сива Мат
Пакет Се Вклучени:
1 Парче Патот Велосипед Јаглерод Handlebar
Функција:
T700 Јаглерод Handlebar Ергономски
Користи:
Велосипедизам Патот Велосипеди Handlebar
Карактеристично:
Јаглерод Handlebar дијаметар 31.8

Најдобри понуди..