• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови TOSEEK Мат Целосна Карбонски Влакна Велосипед Seatpost Superlight MTB Патот Велосипед возење Велосипед Седиште Пост Делови 27.2/30.8/31.6*350/400MM
zoom_in

Нови TOSEEK Мат Целосна Карбонски Влакна Велосипед Seatpost Superlight MTB Патот Велосипед возење Велосипед

DEN 768.00 863.52

Количина на стоки
check Тековен


Нови Целосна Карбонски Влакна Велосипед Seatpost Superlight MTB Патот Велосипед возење Велосипед Седиште Пост Велосипед Делови 27.2/30.8/31.6*350/400 ММ
Материјал : Јаглерод влакна со Дијаметар : 27.2 / 30.8 / 31.6 мм Должина : 350mm / 400mm Изглед : црна Мат Тежина : 220g20g ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме кажете ми големината ви треба!!! ви благодариме!!!! ( На Пример : 27.2*400mm )
'

Дијаметар:
30.9 - 32.0 mm
Бренд Име:
TOSEEK
Должина (mm):
250 - 400mm
Материјал:
Јаглерод Влакна

Најдобри понуди..