• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Жени/Мажи е Велосипедизам Шорцеви 3D Гел Поместена MTB Патот Велосипед/Велосипед Отворено Спортски Тесни S-3XL
zoom_in

Нови Жени/Мажи е Велосипедизам Шорцеви 3D Гел Поместена MTB Патот Велосипед/Велосипед Отворено Спортски Тесни

DEN 787.00 914.88

Количина на стоки
check Тековен

торба торба
Поместена : 3 D Силикони поместена
Материјал : 86% Полиестер + 14% Spandex
Боја : Црна; Црвено; Зелена; Сива;Сина
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа.
2. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температурата и влажноста на воздухот и испуштање пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси.
3. Скриени пред патент.
Изберете големина : ве Молиме да се стави големина сакате во порака.
големина : S-M-L-XL-XXL-XXXL

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Полиестер
Функција:
Анти-пот,Брз Сува
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
DK2
Бренд Име:
XINTOWN
Пол:
Мажи/Жени(унисекс)

Најдобри понуди..