• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Зимски Велосипед Долг Ракав Џерси Велосипед Топлинска Руно Ropa Roupa Де Ciclismo Invierno Windproof Mtb Велосипед Облека
zoom_in

2017 Зимски Велосипед Долг Ракав Џерси Велосипед Топлинска Руно Ropa Roupa Де Ciclismo Invierno Windproof Mtb

DEN 1296.00 1850.88

Количина на стоки
check Тековен

Опис на производот Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучуваат : 1piece x Велосипед Џерси ЗАБЕЛЕШКА : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Полиестер,Памук
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Анти-Навремено,Windproof
Сезоната:
зима,есен,пролет
Ткаенина Тип:
Руно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
chongfengzhe
is_customized:
Yes
Бренд Име:
XINTOWN
Големина:
S M L XL XXL XXXL

Најдобри понуди..