• Намалена цена
  • Неодамнешно
Nuckily лето кратко sleeve велосипедизам облека со висок квалитет во парк велосипедизам облека за мажи MA008
zoom_in

Nuckily лето кратко sleeve велосипедизам облека со висок квалитет во парк велосипедизам облека за мажи MA008

DEN 1107.00 2012.16

Количина на стоки
check Тековен

РЕШЕНИЕ ЗА ПОГРЕШНА ТОЧКА(НЕТОЧНИ/ШТЕТА)
Целосна наплата или замена еднаш ќе добиете се врати објект во нашата HK канцеларија,ние ќе ги покрие превозот обвиненија на враќање
(Ве молиме вратете од страна на локалните пост и да го информирате на превозот цена пред да ја испратите)
5. Џерси ракави со внатрешна еластична и ногата отворањето со NUCKILY силикони gripper да се задржи вашите раце и нозе во место
додека се возела
7. Главната компанија
целта е да се обезбеди широк спектар на производи за да се задржи на отворено, прави спорт
ве сакам сите во текот на годината. Нашите велосипедизам облека колекција е
наменета за сите ниво на велосипедисти од почетник да професионалец. Три вертикални отворите задниот џеб да се одржи essentials и да се обезбеди доволно капацитет за складирање
3.
Пратката ќе ја испрати преку DHL Глобалната Mail на Европа, E пакет во САД. Имаме експертско знаење за различни материјали и производство на технологија е потребно
за доставување на највисок квалитет на производи. Големини се движат за мажи : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL , NUCKILY големината е прирачник мерка производ големина,не е за
големината на телото, сите мерења се approximae! Таа ги исполнува Азија стандардна големина, таа е помала од ЕУ или САД
големина.
Ве молиме да контактирате со услуга за ако имате било какви прашања пред да нарачате.
Стандард на превозот
Нашите предмети превозот во 48hours, некои конкретни ставки превозот во рок од една недела. КОНТАКТ + ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Ве молиме да контактирате со вашиот причина за враќање или надоместок. Хонг Конг
Услуги Повратни Информации
Ние се обидуваме се потрудиме 5 ѕвезди услуга
За да победи вашиот 5 ѕвезди коментари
Објект како што е Опишано
Комуникација
Превозот Брзина
Nuckily е технички спортски облека бренд, основан во Guangdong, Кина
(Свет Производство Центар) во 2004 година. Висок стандард за квалитет целосна должина на патент може да се повлече илјадници пати
2.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
MA008
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
NUCKILY
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..