• Намалена цена
  • Неодамнешно
JIASHUO 2017 Нови Велосипедизам џерси Мажите кратко sleeve Шпанија MTB/Удобно и дише Планински Велосипед бренд про
zoom_in

JIASHUO 2017 Нови Велосипедизам џерси Мажите кратко sleeve Шпанија MTB/Удобно и дише Планински Велосипед бренд

DEN 629.00 767.52

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Анти-Pilling,Дише,Анти-Смалуваат,Брз Сува,Џебови,Анти-Навремено
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Џерси
Бренд Име:
ДИНГ МИРА
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
М-78600
is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди..