• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 XINTOWN Про mtb Велосипед Џерси Лигавче Шорцеви Поставува Мажите Возење Велосипед Облека Одговара на Бела Кул Црвено Ropa Ciclismo Велосипедизам Кошули
zoom_in

2017 XINTOWN Про mtb Велосипед Џерси Лигавче Шорцеви Поставува Мажите Возење Велосипед Облека Одговара на Бела

DEN 1591.00 1674.72

Количина на стоки
check Тековен

Се надевам дека ќе имате убав ден и среќен шопинг!
Љубовен живот, сакаат спортски!.
Плаќање :
Можете да го видите на плаќање стил кога ќе го купите стоки.
Превозот :
Ние ги користиме Кина пост авијација пакет транспорт низ целиот свет,Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни дена од Воздухопловната откако исплата е расчисти.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа. Обично повеќе од 90% пакет испрати во Северна Америка, Европа и Океанија се 2-3 недели.
Ако сакате ЕМС превозот, тој пристигнува во 5 до 7 работни дена. Но поштенски е повисока. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно. Како чесен продавачот, ние сме секогаш отворени за да се слушне и решавање на евентуалните спорови / dissatisfactions од нашите "Кралевите"
Топло прашува :
Поради различни причини, ние може привремено да не on-line, можете да ни даде порака, или e-mail, ние ќе ви одговори во најкраток можен рок.
големина : S-M-L-XL-XXL-XXXL-4 XL или да се меша големина
Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина. Само неколку трае помалку од 2 недели или повеќе од 3 недели,Друга земја можеби треба малку подолго време. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температурата и влажноста на воздухот и испуштање пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси.
Добредојдовте во мојата продавница!
Материјал :
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1.
Сите следење на број е достапна. Сепак, Корисниците се одговорни за поштенски за да се вратите на објектот. Скриени пред патент.
Контакт со нас на :
Додека во случај кога не се многу среќни поради трансакцијата, ве молиме слободно да ни e-mail прво.

Големина:
4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
Велосипедот Облека Одговара
Пол:
Мажи
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Бренд Име:
XINTOWN
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Велосипед Дресови Шорцеви Поставува

Најдобри понуди..