• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мексико Тимот Велосипедизам Џерси Трки Спортски Велосипеди Џерси Блузи mtb Велосипед возење Велосипед Облека Ropa Ciclismo Лето Велосипедизам Носат Облека
zoom_in

Мексико Тимот Велосипедизам Џерси Трки Спортски Велосипеди Џерси Блузи mtb Велосипед возење Велосипед Облека

DEN 830.00 912.00

Количина на стоки
check Тековен

Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Џерси Материјал : 100% Полиестер,3 џебови на задниот дел.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Достапни Големина за Велосипедизам е XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4 XL.com како што се Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб. ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на aliexpress. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ
1. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата е-пошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Велосипедизам џерси е дише абсорбента брзо сушење, поудобно. Ви благодариме!
. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Мексико Велосипедизам Облека
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
RATDDW
is_customized:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Краток

Најдобри понуди..