• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZEROBIKE Пролет/Есен Отворено Спортски Жените MTB Велосипед Џерси 3D Гел Поместена Лигавче Панталони Брз сува Велосипедизам Облека roupa ciclismo
zoom_in

ZEROBIKE Пролет/Есен Отворено Спортски Жените MTB Велосипед Џерси 3D Гел Поместена Лигавче Панталони Брз сува

DEN 1672.00 3215.52

Количина на стоки
check Тековен

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Целосна должина патент, 3 традиционалните назад џебови за чување.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Тоа ги зголемува пренос на влагата од кожата на надворешната површина на ткаенина. На истегнување и се вклопуваат е поцврста, обезбедување на поддршка на quad мускулни групи, додека одржување на неговото високо дише и брзо сушење својства
4.
Опис :
Функција :
1. Човечкото тело дизајн технологија прават поудобно како што се возеше во џерси
3. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Големина:
XL, L, M, S
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер и Lycra
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
ZROBW0024
Sleeve Големина:
Долг Ракав
is_customized:
Yes
Бренд Име:
zerobike
Сезоната:
Пролет/Есен
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди..