• Намалена цена
  • Неодамнешно
АНТИ Облека де Соаре Црвено Вино Кристал Вечер Фустан Долг 2018 Кат-Должина Vestido Де Феста Лажичка А-Линија Формално Фустани Gown
zoom_in

АНТИ Облека де Соаре Црвено Вино Кристал Вечер Фустан Долг 2018 Кат-Должина Vestido Де Феста Лажичка А-Линија

DEN 4434.00 6718.56

Количина на стоки
check Тековен

Тоа само ќе ве однесе една минута.
***Опис***
Ако има било какви прашања на производ и цена,ракување со времето,изменуваат,или ако не сакате да дојде на ред, ве молиме контактирајте со нас преку чет или порака.Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање"табот на производот детали страница,и ќе видите испорака
детали.Објект за Обработка на Пат : на Обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции
статус.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
***Плаќање***
Таму сме многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички,навремени банкарски трансфери,
offline плаќања.Со цел да се заштити вашиот
интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете
вашиот предмети и се задоволни со тоа.
***Превозот***
1.
***Големина На Топ Листите***
***Боја На Топ Листите***
***Како да се Измери***
***Задоволство На Клиентите***
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
***Повратни информации***
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни
повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.Ви благодариме !
***Ве Молиме Запомнете***
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Поради временската разлика меѓу различни земји,ако не можеме да навремен одговор од разговор на време, ве Молиме контактирајте со нас преку порака.Ви благодариме.Најчесто,тоа ќе биде 3-15 работни дена.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Pleat,Beading,Бисери,Кристали,Sashes
Вистински Слики:
Yes
Воз:
Понесете Воз
Моден Елемент:
Контраст Боја
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук,Микрофибер
Деколте:
Лажичка
Број На Модел На:
HQY304
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
anti
Половината:
Природни
Назад:
Патент
боја:
црвено вино

Најдобри понуди..