• Намалена цена
  • Неодамнешно
Vestido Де Феста Нови Доаѓање Облека Де Соаре Со Чипка Appliques Beaded Цвеќиња Долго Tulle Партија Вечерни Фустани 2017 Розово Руменило
zoom_in

Vestido Де Феста Нови Доаѓање Облека Де Соаре Со Чипка Appliques Beaded Цвеќиња Долго Tulle Партија Вечерни

DEN 9829.00 19272.96

Количина на стоки
check Тековен

Вашиот Поврзете Начин (whatsapp, viber, е-пошта, Телефон, Skype, Trademager, Msn, QQ, .

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
AOLANES
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
P577
Деколте:
Scalloped
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Цвеќиња,Beading,Sequined,Кристал,Appliques,Sashes
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Најдобри понуди..