• Намалена цена
  • Неодамнешно
Монети Руската Ирина Спомен Предизвик Монети Колекција Колекционерски Физички Подарок
zoom_in

Монети Руската Ирина Спомен Предизвик Монети Колекција Колекционерски Физички Подарок

DEN 55.00 70.56

Количина на стоки
check Тековен

Материјал : Цинк Легура руската дизајн, двете страни Сувенири уметност & колекционерски, бизнис подарок празник декорација подарок Ова е за една монета, слики претставуваат предниот и задниот Дијаметар : 39mm/1.54" (референца еден јуани монета дијаметар : 25мм) Дебелина : 3мм/0.12" Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Комеморативна Монета (без мало пакет)


Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Метал
Година:
2000-Тековно
Стил:
Модерна
Техника:
Кастинг
Тема:
Патриотизам
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Цинк Легура,површината Сребро-обложено
Дијаметар:
39mm/1.50 (референца еден јуани монета дијаметар
Дебелина:
3мм/0.12

Најдобри понуди..