• Неодамнешно
Професионални електрични midi usb навивам тапанот со звук како вистински сет тапани
zoom_in

Професионални електрични midi usb навивам тапанот со звук како вистински сет тапани

DEN 2774.40

Количина на стоки
check Тековен


Број На Модел На:
MD759
Тапан Комора Материјал:
ПВЦ
Макс Тон Број:
64
Музички Квалитет:
128
Дијаметар:
>24 инчен
Поделени од страна на Тапан Број:
7-тапан Комплет
Стил:
Надворешен Тип На Сензор
Големина:
47.8*7.1*36.3cm
Тапан Подлога:
10
Тапан Глави Материјал:
силикон

Најдобри понуди..