• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 SINOBI Луксузен часовник Жени Мажи Љубовникот Кварц Watch Fashion Reloj mujer Дами Часовници Жените Водоотпорен relogio masculino
zoom_in

2017 SINOBI Луксузен часовник Жени Мажи Љубовникот Кварц Watch Fashion Reloj mujer Дами Часовници Жените Водоотпорен

DEN 767.00 1394.40

Количина на стоки
check Тековен


Опис : * Нов бренд со висок квалитет на Зглобот часовници за жени * Доброто форма угостителство многу бизнисмен и господин * ГОЛЕМ круг бирате со кристал случај * отпорност на Вода и нерѓосувачки челик назад * Календар Кварц се види за да се гарантира траен и точни време * Одличен квалитет и прифатлива цена Спецификација(приближно) : - Дијаметар : мали-32-милиметри//плус-40mm - Должина на watch бенд : 23cm- - Бенд ширина : -мали 18mm//плус-20mm - Движење : Кварц види - Види бенд : Нерѓосувачки челик - Види случај : Легури - отпорен на Вода : Дневна Вода Доказ, не се погодни за пливање, туш.
.

Бренд Име:
SINOBI
Пол:
љубителите'
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
16inch
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Шок Отпорна,Целосно Календар,Отпорен На Вода
Dial Дијаметар:
32-милиметри
Број На Модел На:
C8126
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
8.8 mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
види за жена стилови:
Повик, Карактер и стил на Живот, Бизнис
женска часовници :
женска Часовници Врвот Бренд Луксуз,часовници мажите луксузен бренд
Движење:
јапонија movt кварц види
оригиналниот:
Купи Директно од Кина
види зглоб:
види за девојка,златен женски види
relogio feminino:
relogio feminino dourado
reloj mujer:
relojes mujer marca де lujo 2017
часовникот жена:
uhren damen,orologi дона
bayan kol saati:
hodinky жени
zegarki damskie:
horloges vrouwen

Најдобри понуди..