• Намалена цена
  • Неодамнешно
SKMEI Жените се Облекуваат Луксузни Часовници Љубители Неколку Часовници Мажите Датум Водоотпорен Жените Кожа за на рака Кварц рачен часовник Montre Homme
zoom_in

SKMEI Жените се Облекуваат Луксузни Часовници Љубители Неколку Часовници Мажите Датум Водоотпорен Жените Кожа

DEN 925.00 1233.60

Количина на стоки
check Тековен


SKMEI Жените се Облекуваат Луксузни Часовници Љубители Неколку Часовници Мажите Датум Водоотпорен Жените Кожа за на рака Кварц рачен часовник Montre Homme

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
SKMEI
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Авто Датум
Пол:
љубителите'
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
10мм
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Број На Модел На:
9058-
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
38mm
Бендот Ширина:
22mm

Најдобри понуди..