• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 BUC 2 во 1 Водоотпорен Веѓа Молив Подобрувач Четка Авто Долготрајни Око Веѓата Пенкало Сочинуваат Алатка за Постојан Веѓа Боја Молив
zoom_in

1 BUC 2 во 1 Водоотпорен Веѓа Молив Подобрувач Четка Авто Долготрајни Око Веѓата Пенкало Сочинуваат Алатка

DEN 41.00 81.12

Количина на стоки
check Тековен

12 месеци Manufactorers' Ограничена Гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети demaged и/или злоупотребени од денот на приемот.
Тоа е невозможно да се обрати isuues ако ние не знаеме за нив!
.79 / парче
САД $ 2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето мислење е многу важна за нас.78 / парче
САД $ 1.2-3 cm
Боја : 1#/2#/3#/4#/5#
Количина : 1 Pc
Тежина : 8g
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет .Цел адресата МОРА да MACTH вашиот превозот адреса.
Пакетот вклучува :
1* Водоотпорен Веѓа Молив
Боја Опции
1
2
3
4
5
Детали Слики
Испорака
1.
Двојно автоматска ротација веѓа молив. НИЕ НЕ ПОПРАВКА ИЛИ ЗАМЕНА НА ПРЕДМЕТИ ВО РАМКИТЕ ИСТЕЧЕН ГАРАНЦИЈА.
Тоа се прави за секоја жена и нејзиниот динамичен модерниот живот . Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш ПРЕД нас даваат неутрален или negtive повратните информации, така што можеме да perfom до вашето задоволство. Нашата цел е да ги разреши евентуалните проблеми што е можно побрзо и поевтино е можно да се вашето задоволство.
Гаранција
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, specifi причина за враќање и вашата цел ID.
Враќање & Наплата
1.58 / парче
САД $ 1 . Ќе има 7 дена да се cintact нас и 30 дена да retunr тоа од денот примени. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Ali Express!
Повратни информации
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) не како рекламира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Detactive објект МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Тип:
Веѓа Подобрувач
Сертификат Број:
///
Големина:
Full Size
Формулирањето:
Молив
НЕТО-WT.:
1.5 G
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долго-траен,Природни
Количина:
1 Парче
Број На Модел На:
624
сертификација:
GZBJZ
Бренд Име:
popfeel
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Состојка:
Веѓа Подобрувач

Најдобри понуди..