• Намалена цена
  • Неодамнешно
ТОПЛА ПРОДАДЕ!!! Висок Квалитет Electroplated Рачен Туш Главата Бања АБС Материјал Туш Млазницата Whosale Или Retial
zoom_in

ТОПЛА ПРОДАДЕ!!! Висок Квалитет Electroplated Рачен Туш Главата Бања АБС Материјал Туш Млазницата Whosale Или

DEN 308.00 522.24

Количина на стоки
check Тековен


Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавница
Откако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти
(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)
Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!
(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профил
ќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!
(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .
(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајт
како : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..
и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница
********************************************************************************************
ТОПЛА ПРОДАДЕ!!! Висок Квалитет Electroplated Рачен Туш Главата Бања АБС Материјал Туш Млазницата Whosale Или Retial

Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Стил:
Една Глава
Материјал:
ABS Пластика
Бренд Име:
Vidric
Додатоци:
Рачни
Број На Модел На:
ZY836
Обликот:
Круг
Туш форма:
Круг
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Рака Држете
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
Употреба во :
Бања
Материјал:
ABS Пластика
Стил:
Хром Позлатен

Најдобри понуди..