• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ѕидот Монтирани Бања Дожд Туш Тапа Поставите Полиран Хром Месинг Рачен Туш Главата, Два Крстот се Справува со Када Миксер Допрете acy359
zoom_in

Ѕидот Монтирани Бања Дожд Туш Тапа Поставите Полиран Хром Месинг Рачен Туш Главата, Два Крстот се Справува

DEN 6432.00 9599.52

Количина на стоки
check Тековен


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме изберете превозот метод за детали. (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

боја:
Бела
Тип:
Бања & Туш Чешми,Бања & Туш Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Површина По Завршувањето:
Хром
Број На Модел На:
acy359
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Големина:
>400mm
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Стил:
Класичен

Најдобри понуди..