• Намалена цена
  • Неодамнешно
becola Двојна Рачка Водопад Када Тапа Палубата Планината Бања Слив Потоне Тапа Бранеа Никел S-208L
zoom_in

becola Двојна Рачка Водопад Када Тапа Палубата Планината Бања Слив Потоне Тапа Бранеа Никел S-208L

DEN 4231.00 4978.08

Количина на стоки
check Тековен

Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал. Меѓународни купувачи-ве молиме да забележите 1. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. И Бразил царинската куќа праша мора да се стави на вредност . Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нашите DHL логистика е мечка тарифа , па потребно е повеќе еден или два дена Гаранција : ·во Рок од една година, квалитетот на производот проблеми се оштетени, бесплатна поправка, слободен додатоци се предвидени; ·во Рок од 3 години, квалитет на производи, додатоци, бесплатно, не ги сноси трошоците на додатоци; Контактирајте со нас на : · Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во ниска вредност 2. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија. Нашите чешми се направени од високо-чистота солидна месинг(H59 месинг) 2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. Купувачот од Бразил , ве молиме двојно најава , ако изборот брод од UPS-от , ве молиме оставете ни го вашето CPF бр.Вентили : Нашата чешми користиме високо квалитетни керамички вентили,кој го издржат 500000times користење без истекување и да се обезбеди непречено да се отвори-затвори Превозот : 3 дена по исплата потврди , ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.

Тип:
Бања & Туш Чешми,Слив Тапа
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Бренд Име:
becola
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
S-208L
Површина По Завршувањето:
Nickle
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бања & Туш Тапа Тип:
Дек-Монтирани Бања Чешми
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола

Најдобри понуди..