• Неодамнешно
GT1749V/724930-5009S Турбополнач за A3, ФОЛКСВАГЕН PASSAT B6 Голф Touran,SEAT Altea Леон Толедо, ШКОДА Octavia,BKD/AZV/BKP 2.0 TDI 140HP
zoom_in

GT1749V/724930-5009S Турбополнач за A3, ФОЛКСВАГЕН PASSAT B6 Голф Touran,SEAT Altea Леон Толедо, ШКОДА Octavia,BKD/AZV/BKP

DEN 20159.52

Количина на стоки
check Тековен


НОВИ GT1749 V/724930-5009 S Турбополнач за A3, "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT B6 Голф Touran,SEAT Altea Леон Толедо,
"ШКОДА" Octavia,BKD/AZV/BKP 2.0 TDI 140 HP
- -
Турбо модел : GT1749 V
ОЕМ БР. : 03 G253019 A/03 G253019 H/03 G253019 J
Дел NO. : 724930-0002/4/6/8/5009 S
Ладење тип : Масло за подмачкување САМО
Примена :
AUDI A3 2.0 TDI,Моторот : BKD/AZV,2.0 L 140 HP,2003-2008;
"Фолксваген" Passat B6 2.0 TDI,Моторот : BKD/AZV,2.0 L 140 HP,2005-2008 година;
Фолксваген Голф V 2.0 TDI,Моторот : BKD/AZV/BKP,2.0 L 140 HP,2003-2009;
"Фолксваген" Touran 2.0 TDI,Моторот : BKD/AZV,2.0 L 140 HP,2003-;
Seat Altea 2.0 TDI,Моторот : BKD/AZV,2.0 L 140 HP,2004 до 2007 година;
Седиштето Леон 2.0 TDI,Моторот : BKD/AZV,2.0 L 140 HP,2005-2007;
Седиштето Толедо III 2.0 TDI,Моторот : BKD/AZV,2.0 L 140 HP,2004 до 2007 година;
"Шкода" Octavia II 2.0 TDI,Моторот : BKD/AZV,2.0 L 140 HP,2004-.
- -

Специјални Функции:
Никој
Објектот Ширина:
22CM
А3-Година:
2003,2005,2007,2004,2006
Другиот Дел Број:
Никој
Поставување на Возило:
ПРЕД
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
724930-0002/4/6/8/5009S
Објектот Висина:
23CM
Материјал Тип:
Железо
Бренд Име:
Кралот Turbo
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Должина:
46CM
Audi Модел:
A3
Објектот Тежина:
12KG
Осветленост Дел Број:
03G253019A/03G253019H/03G253019J
Апликацијата vehicle1:
АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН PASSAT B6 Голф Touran 1.9 L
Примена на моторот:
BKD/AZV/BKP 2.0 TDI 140HP
Ладење тип:
Масло за подмачкување САМО
Гаранција:
12months
Број На Модел На:
GT1749V
Апликацијата vehicle2:
SEAT Altea Леон Толедо III, ШКОДА Octavia II

Најдобри понуди..