• Намалена цена
  • Неодамнешно
beler 4pcs Алуминиум Центар Прстени | 67.1 mm Автомобил Центар да 73.1 mm Тркала Понесе | ID 67 | OD 73 за Hyundai Tucson Santa Fe Mazda 3 6 Kia
zoom_in

beler 4pcs Алуминиум Центар Прстени | 67.1 mm Автомобил Центар да 73.1 mm Тркала Понесе | ID 67 | OD 73 за

DEN 332.00 431.52

Количина на стоки
check Тековен

4pcs Нови Алуминиумски Центар Прстени | 67.1 mm Автомобил Центар да 73.1 mm Тркала Понесе | ID 67 | OD 73 за Hyundai Mazda
Состојба : 100% сосема нова Боја : сребро Поставеност на Возило : Лево, Десно, Напред, Заден Внатрешен Дијаметар : 67.1 mm Надворешен Дијаметар : 73.1 mm Длабочина : 10мм Објект се вклучени : алуминиум центар прстен поставите 4pcs x 1 Компатибилен :
Одговара за секое возило со 67.1 mm центар, кој треба да се прилагодат на тркалото со 73.1 mm центар понесе.
Како што се :
за Hyundai : Битие, Santa Fe, Genesis Coupe, Tucson, Tucson XG350
за Kia : Душата Sportage
за Mazda : 3, 6, CX-7, MX-5 Miata, RX-8,
Ве молиме да се осигурате големината на вашиот автомобил се вклопи во нашиот објект пред да го купите
Функција :
1) Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум, никогаш не се скрши, никогаш не виткајте, нудат построги одговара.
2) Елиминирање на вибрациите предизвикани од воланот не центрирање правилно врз вашето возило од центар.
3) отпорни на Топлина, па тоа нема да се топи во дури и најпознатите екстремни услови на возење.
4) Подобрување на автомобил е возење на брзината и да се заштеди гориво, до одреден степен, повеќе мазна и удобно отколку пред тоа.
5) ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебни и единствени.
Ве молиме имајте во предвид :
Надворешниот дијаметар на spigot прстен треба да се вклопи во воланот е centerbore во задниот дел на тркалото.
Внатрешноста дијаметар е со големина на тркало центар на возилото имате намера да одговара на тркала да.

Бренд Име:
beler
Тип На Објект:
Прирабници
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
7.31cm
Објектот Тежина:
0.09kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Ги красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебна и уникатна
Компатибилен:
Универзал за било со 67.1 mm центар прилагодливи на 73.1 mm центар создаден
боја:
Сребро.
Поставување на Возило:
Лево, Десно, Напред, Заден
Внатрешен Дијаметар:
67.1 mm
Надворешниот Дијаметар:
73.1mm
длабочина:
10мм
Објектот се вклучени:
алуминиум центар прстен поставите 4pcs x 1
одговара 1:
За Hyundai
Се вклопат 2:
за Kia
Одговара 3:
За Mazda

Најдобри понуди..