• Намалена цена
  • Неодамнешно
360 Rotatable Стојат Tripod Носителот на Планината Заградата + Bluetooth Self Timer Далечински управувач за iPhone 6/ 4/ 4s/ 5s/5в/ За Samsung Galaxy S4
zoom_in

360 Rotatable Стојат Tripod Носителот на Планината Заградата + Bluetooth Self Timer Далечински управувач за

DEN 311.00 403.20

Количина на стоки
check Тековен


Продолжи нозе, одговара за различни снимање висина. Како на i Phone 6, 4, 4s, 5s,5c, за Samsung Галакси S4, итн.59"
Нето тежина : околу. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 10m/33ft
Напојување : 1 x CR2032 Копчето Ќелија(Вклучени)
Производ големина : прибл. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Гума против пролизгување нога душеци го заштитите вашиот телефон од гребење и удари. Ние само брод да се потврди цел адреси.0
Се пренесува на фреквенција : 2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Карактеристики :
360 степен ротација, слободно да се прилагоди на вашиот идеален степен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.4835 GHz
Пренесување на далечина : прибл. 89g
Боја : Црна, Сребрена
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Овој мобилен телефон носителот клип е специјално дизајниран за tripod и monopod со 1/4 инчи завртка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Укината Должина (mm):
140
Пакет:
Yes
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Број На Модел На:
129126
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Дигитална Камера
Макс Extened Должина (mm):
140
Бренд Име:
VODOOL
Тежина (g):
90
Примена:
за Mobilephone
Објектот:
Телефон Tripods
Функција:
со Bluetooth Self Timer Далечинскиот

Најдобри понуди..