• Неодамнешно
miliboo Камера Шепи MJZ01 Алуминиум Легура адаптер IronTower monopod исклучително стабилна спореди manfrotto
zoom_in

miliboo Камера Шепи MJZ01 Алуминиум Легура адаптер IronTower monopod исклучително стабилна спореди manfrotto

DEN 1531.20

Количина на стоки
check Тековен


7572130422078141 Monopod Препорачуваме US $ 186.00 /парче US $ 223.75 /парче US $ 290.00 /парче US $ 150.00 /парче US $ 218.50 /парче US $ 32.80 /парче US $ 74.00 /парче US $ 51.00 /парче
Оваа мини tripod е дизајниран за monopod и течност топката главата. Таа поддржува 360 степен ротација, и може да се прилагоди на агол на снимање во зависност од вашите потреби. Она што е уште поважно, со ротационен knob, можете да го заклучите мини tripod, и тоа лесно може да се обезбеди стабилност на вас фотографија уреди.
Карактеристики :
Monopod база за поддршка на вашите monopod, течност топката главата и други фотографија поддржува.
Алуминиумски легури структура, трајни и доволно силен.
Количка за дизајн, преносни и лесно да ги носите.
3/8" стандардна тема, лесно да го закачите на течност топката главата или monopod.
Поддршка 360 степен ротација, ви помага да го најдете најдобриот снимање агол.
Опремени со ротациони заклучување за да го поправат мини tripod, обезбеди стабилност на вашите уреди.
Анти-лизга гумени нозе за да се спречи појава на лизгање.
Спецификации :
Бренд : Miliboo
Модел : MJZ01
Главен Материјал : Алуминиум легура & ABS
Свитлива Должина : 13.5 cm / 5.3 во
Тема : 3/8"
Објектот Тежина : 410g / 14.5 оз
Пакет Големина : 14.6 * 11 * 9cm / 5.7 * 4.3 * 3.5 во
Пакет Тежина : 450g / 15.9 оз
Answer : ___________________________ Note :
Само мини tripod е вклучена.
Пакет Листата :
1 * Мини Tripod
1 * Мини Хексадецимален Возачот
7572130422078142 Повеќе одлични производи US $ 62.00
/парче US $ 120.00
/парче US $ 328.61
/парче US $ 623.75
/парче US $ 159.00
/парче US $ 798.00
/парче US $ 93.75
/парче US $ 411.25
/парче US $ 550.00
/парче US $ 124.21
/парче US $ 348.70
/парче US $ 238.00
/парче US $ 256.00
/парче US $ 75.80
/парче US $ 420.00
/парче US $ 69.90
/парче US $ 481.00
/парче US $ 93.50
/парче

Бренд Име:
miliboo
Пакет:
Yes
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Тежина (g):
450
Укината Должина (mm):
135
Материјал:
Алуминиум
Макс Extened Должина (mm):
135
Употреба:
Видео Камерата
Број На Модел На:
MJZ01

Најдобри понуди..