• Неодамнешно
Gopro Прилагодливи Камера Chesty Рака Појас се Подигнат tripod за GoPro HD Херој 2 3 3+ Плус 4 FS Надворешна Акција Камера
zoom_in

Gopro Прилагодливи Камера Chesty Рака Појас се Подигнат tripod за GoPro HD Херој 2 3 3+ Плус 4 FS Надворешна

DEN 478.56

Количина на стоки
check Тековен


Gopro возрасни Прилагодливи Chesty Планината Подигнат Градите Тело Рака Појас за Go Pro HD Херој 2 3 3+ Плус 4 FS Надворешна Акција Cam пакет, вклучувајќи :
1 * Камера Градите Тело Рака Појас за возрасни
Прилагодливи и компактен дизајн. Направени на супериорен пластика и најлон . Специјално дизајнирани за Go Pro Херој 1/2/3/3+. Не се вклучени камерата,домување случај,Заградата Завртка.

Пакет:
Yes
Тежина (g):
50
Употреба:
Дигитална Камера
Бренд Име:
Meking
Број На Модел На:
Камерата Chesty Рака Појас се Подигнат tripod
Материјал:
Камерата Chesty Рака Појас се Подигнат tripod
Тип:
Камерата Chesty Рака Појас се Подигнат tripod
боја:
Црна
За:
Возрасни

Најдобри понуди..