• Намалена цена
  • Неодамнешно
Locksmith Материјали ПУМПА ОПТОВАРУВАЊЕ LOCKSMITH АЛАТКИ Авто Воздух Оптоварување Airbag Lock Изберете Set Отворен Автомобил Заклучување на Вратата Црна Средна Големина за XC90
zoom_in

Locksmith Материјали ПУМПА ОПТОВАРУВАЊЕ LOCKSMITH АЛАТКИ Авто Воздух Оптоварување Airbag Lock Изберете Set

DEN 303.00 383.52

Количина на стоки
check Тековен


Locksmith Материјали ПУМПА ОПТОВАРУВАЊЕ LOCKSMITH АЛАТКИ Авто Воздух Оптоварување Airbag Lock Изберете Set Отворен Автомобил Заклучување на Вратата Црна Средна Големина
Ако заборавив авто копче или сакате да го одржувате вашиот автомобил со себе,ова воздух оптоварување авто влез алатка попрофесионално, лесен начин да се помогне.
Ова е гумени воздух оптоварување за прозорец, врата и кабинет инсталации,така што needn не се оштети pry барови и дрвени shims.
Може да се стави јазот помеѓу прозорец,врата,кабинет,притискајќи го притисне пумпа,airbag aerated,правејќи простор за вас.прецизни bleeder вентил ви овозможува да се подигне и пониски.
Заоблени ивици и внатрешни stiffener се впушта во тесни дупки и нема да се свитка под притисок; трајни, не-scuff покрие не остава траги
Материјал : Платно
Пакет Листата :
1pcs*Авто Воздух Оптоварување Meduim

Тип На Објект:
Пумпи
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
sikeo
Напон:
12
Објектот Тежина:
0.12kg
Објектот Должина:
5.9inch
Име На Модел:
пумпа оптоварување
Објектот Ширина:
5.9inch
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Гума
боја:
Црна
Големина:
Medium
Примена:
Алатка Комплет за Автомобил Заклучување на Вратата
Функција:
Лесен за Ракување
Функција:
автомобил алатка
Материјал:
Платно
Бруто тежина:
за 0.12 kg
Тип:
Гумени Пумпа Оптоварување
Автомобил Поправка Алатка:
klom пумпа оптоварување на автомобил отвори вратата
klom пумпа оптоварување:
Гумени Воздушното Перниче

Најдобри понуди..