• Намалена цена
  • Неодамнешно
Кинески Свила Змеј Човек Пижами Машки Сатен Bathrobe 5 Боја на Возрасни Nightgown Дома за Sleepwear Кинеската Традиционална Носија 89
zoom_in

Кинески Свила Змеј Човек Пижами Машки Сатен Bathrobe 5 Боја на Возрасни Nightgown Дома за Sleepwear Кинеската

DEN 981.00 1720.80

Количина на стоки
check Тековен


Кинески Свила Змеј Човек Пижами Машки Сатен Bathrobe 5 Боја на Возрасни Nightgown Дома за Sleepwear Кинеската Традиционална Носија 89
На облека вклучуваат облека +појас
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm)/ Етикетата
М
L
XL
2 XL
Единица
CM
CM
CM
CM
Биста
116
122
126
130
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm =0.39 инчи,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm
Ако вашето бебе е малку масти, pls изберете поголема големина
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Облека & Gown
Материјал:
Ацетат
Бренд Име:
Daxico
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
CAC16052
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Објектот:
мажите bathrobe
Функција:
Бања
боја:
5 боја
Големина:
M/L/XL/XXL

Најдобри понуди..