• Намалена цена
  • Неодамнешно
Свадба младоженецот Gown Кинески Стил Покаже носат Кина weddin се облекуваат на невестата Домот тост одговара Странство Кинески Традиционален Фустан
zoom_in

Свадба младоженецот Gown Кинески Стил Покаже носат Кина weddin се облекуваат на невестата Домот тост одговара

DEN 7517.00 7996.80

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Материјал:
Лен,Свила,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
ZZB
За Возраст:
18--35

Најдобри понуди..