• Намалена цена
  • Неодамнешно
(10 PC/многу) метал позлата обработка кожни чанти дијамант легура ротари пресврт заклучување декоративни додатоци
zoom_in

(10 PC/многу) метал позлата обработка кожни чанти дијамант легура ротари пресврт заклучување декоративни додатоци

DEN 731.00 859.20

Количина на стоки
check Тековен


Материјал:
Метал
Тип:
Заклучување
Број На Модел На:
BPJ-245
Бренд Име:
JRLKEJEE
Тежина:
18.4

Најдобри понуди..