• Намалена цена
  • Неодамнешно
(10 PC/многу) метал позлата обработка кожни чанти легура ремени линкови D mortise заклучување тока декоративни додатоци
zoom_in

(10 PC/многу) метал позлата обработка кожни чанти легура ремени линкови D mortise заклучување тока декоративни

DEN 1583.00 1862.40

Количина на стоки
check Тековен


Број На Модел На:
BPJ-247
Материјал:
Метал
Тип:
Заклучување
Бренд Име:
JRLKEJEE
Тежина:
77

Најдобри понуди..