• Неодамнешно
#5 Патент реверзибилна две начин D. Кафе ткаенина Сребро заби метал патент отворен крај за шиење двојно патент за облека, Торби за чевли
zoom_in

5 Патент реверзибилна две начин D. Кафе ткаенина Сребро заби метал патент отворен крај за шиење двојно патент

DEN 767.04

Количина на стоки
check Тековен

Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Alibaba адреса е на купувачот одговорност да се обезбеди испорака на превозот адреса Купувачи мора да плаќаат поштарина повторно ако пакетот вратил назад кон нас, бидејќи на undeliverable адреса.
c : во други земји , тоа ќе трае околу 4-8weeks предизвикани од строго царината .Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Здраво,драги клиент! Добредојдовте на Vivi продавница !
Ако не можете да најдете на сакав предмети од нашиот веб-сајт,ве молиме контактирајте со нас,тоа е многу лесно за нас да се најде на ист или сличен.
• Конечно,ви благодариме за вашата поддршка
1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ви благодариме за вашето разбирање. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
Продажба на мало и големо е топло добредојде!
1 двор=36 инчи=91. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Исто така,нема враќање или размена политика за патентите што била пресечена
Па ве молиме да се биде внимателен и да го појасните вашето барање кога цел. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
•Ве молиме имајте во предвидпревозот : Предмети се испраќаат само по уплата.
Исто така,ако имате хартија модел или примерок да бидат направени,ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас,ние сами професионални Мајстори тука. Ако сметаш дека ние не заслужуваат 5 ѕвезди, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе направи максимални напори за да се заработат 5 ѕвезди
4.44 cm
/Вид :
5# две начин патент
PS : тоа е полу-готовиот производ, треба да се купи други додатоци да се направи заврши патент!!
/Достапна заби бои :
сребрен(никел),пиштол,светлина злато,злато,антички месинг
Ве молиме, известете вашето барање боја кога цел
/Достапна лента бои :
Ве молиме одберете ја вашата барање боја број од под ТКАЕНИНА ЛЕНТА боја swatches.

Број На Модел На:
Патент и патент метал додаток
Тип:
Патент
Материјал:
Цинк Легура
Бренд Име:
nolvo светот
Тежина:
as description
Метал Тип:
Цинк Легура
Употреба:
DIY торби,паричници,briefcase,багаж
Метал Име:
DIY патент и патент метални додатоци
Го прилагодите вашиот лого:
Yes
Го прилагодите вашиот логото MOQ:
3000 парчиња

Најдобри понуди..