• Неодамнешно
8 x 3 инчи (20 x 7.5 cm) Злато Месинг Чанта Рамка - 12 Парчиња
zoom_in

8 x 3 инчи (20 x 7.5 cm) Злато Месинг Чанта Рамка - 12 Парчиња

DEN 2976.00

Количина на стоки
check Тековен

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален (3-ѕвезда) или негативни (1, 2 ѕвезда) повратни информации.5 cm)
Shippment
1. Ви благодариме!
2. Било која недостасува или оштетување на производот, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Повратни информации
1. Сите цени се прикажани во нашата продавница НЕ вклучува даноци, купувачот е одговорен за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Ве молиме чувајте го производот во неговата оригинална состојба и да ги преземат фотографии како доказ за враќање на парите или замена. Поштенски ќе се наплаќа врз основа на превозот бил и ќе биде намалена од наплата на износот. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние не гарантира испорака време на сите Меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е inpected.Парцела врати предизвикани од страна на погрешна адреса, нецелосни примачот име и купувачот не да ги собереш на ред е купувачот сопствената одговорност, и на поштенски нема да бидат вратени. Човекот-направени штета, се користи објектот не е прифатен.
8 x 3 инчи (20 x 7. Бесплатен превозот не значи дека нема поштенски трошоци, поштенски уште exsits. Ако бесплатен превозот цел враќаат поради лошо превозот информации, купувачот треба да биде одговорен за поштенски продавачот платени.
Враќање & Наплата
1.

боја:
Злато
Тип:
се справи со
Тежина:
16g
Бренд Име:
Rongxiao
Број На Модел На:
BR013
Материјал:
Метал

Најдобри понуди..