• Намалена цена
  • Неодамнешно
Преносни Професионални Челик Веѓа Усна Тетоважа Пенкало Игла Совет на Носителот Алатка Снабдување Полу трајна Шминка Алатка
zoom_in

Преносни Професионални Челик Веѓа Усна Тетоважа Пенкало Игла Совет на Носителот Алатка Снабдување Полу трајна

DEN 66.00 84.00

Количина на стоки
check Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Лесно да се работи, Мали и светлина во големина и тежина, преносни долготрајната употреба Добар изглед, доброто, тенок и практична форма го прави тоа поудобно да се користат Соодветни за професионална употреба или домашна употреба
Спецификации : Пол : Жените Материјал : Алуминиум Боја : Виолетова, Сина, Злато, со Црвено Пенкало Должина : околу. 13 cm Тежина : 12 g
Пакет се Вклучени : 1 x Тетоважа Пен

боја:
Златна, Црвена, Сина, Виолетова
Бренд Име:
MFW
Број На Модел На:
тетоважа пен
Материјал:
Легура
Тип:
Тетоважа accesories
пенкало должина:
прибл. 13 cm
боја:
Виолетова, Сина, Златна, Црвена

Најдобри понуди..