• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нова Жешка Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепници за Возрасни Деца Телото Уметност Ракопис Зборови L-012 Лажни Tatoo за Човекот Жена
zoom_in

Нова Жешка Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепници за Возрасни Деца Телото Уметност Ракопис Зборови L-012

DEN 13.00 20.64

Количина на стоки
check Тековен


100% сосема нов
Големина : 10.5*6cm
Модел : како на сликата покажува
Пакет Содржина :
1 лист Привремена Тетоважа Налепница
Тетоважи Апликација :
1. Чиста и сува кожа целосно
2. Мачка нашите дизајнот на вашиот избор и да ги отстрани филмот
3. Тетоважа со лицето надолу на кожата
4. Бришење и влажни тетоважа целосно со влажна крпа или сунѓер
5. Кора од аголот на Тетоважа нежно за да проверите дали тоа е префрлен. Ако не, притиснете надолу и влажни повторно.
6. Вашата Тетоважа може да траат и по неколку дена, ако пренесени внимателно.
7. Како да се отстрани : Тетоважата Триење ладно крем или бебешко масло ќе ја отстрани Тетоважата веднаш.
Предупредување : чувајте дофат на деца.
Функција :
7. Тетоважа Хартија е совршен за создавање на свој сопствен привремен отстранлив тетоважи.
Изгледа одлично на секој тип кожа (не може да биде соодветен за многу чувствителни типови на кожа).
Трудот е лесен за употреба и лесно да се отстрани од кожата кога тоа е време да го симнат.
За Превозот :
1. Цел
2. Цел >= Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)
Со следење на број и Меѓународниот превозот информации.
3. Цел >= 70 :
Бесплатен превозот со ЕМС или DHL на Fed Ex или SF Express (зависи од различни земји).
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по cheared плаќање примени.
5. Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат превозот, кој обично трае 3-7 дена за испорака.
Ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена и на такси превозот. Но, не грижете се, ние ќе го одбележи парцели многу ниска вредност.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Paypal. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
WYUEN
Број На Модел На:
L-012
Големина:
10.5*6cm
Материјал:
Вода За Пренос На Хартија/Мастило/Лепак
Шема:
Тибетската јазик
Стил:
Привремен/Водоотпорен Тетоважа Налепница
Главната боја:
шарени сина
Функција:
Водоотпорен/Отстранлив/Привремена
Пол:
За Жени/Мажи/Возрасен/Дете
Користење на:
Рамо/Половината/Ракав/Назад/Нога/Рака/Градите
Тежина:
1g
Времетраење:
Вообичаено трае 3-5 дена
квалитет:
Долготрајни/Врвен Квалитет

Најдобри понуди..